Kombinezonai – universalus rūbas, kurį moterys mėgsta, o vyrai – neretai prisibijo

kombinezonaiProblema, jog nėra kuo rengtis – ne tik anekdotinė situacija, bet ir galvos skausmas, kankinantis dažną moterį. Atrodo, jog lentynos lūžta nuo rūbų gausos, tačiau, kai reikia rasti derinį, išpildysiantį patogumo bei stilingumo poreikį, variantų, atrodo, nebelieka. O jei kas nors, tarsi burtų lazdeles mostelėjus, pasiūlytų jums tą vienintelį rūbą, su kuriuo galėtumėte jaustis graži bei išskirtinė? Technomada.lt stiliaus ekspertai teigia, jog tai – ne koks stebuklas, o tiesiog jų internetinėje parduotuvėje siūlomi kombinezonai moterims. Tiesiog „įšoki“ į vieną drabužį ir tu – pati pačiausia!

Aiškinti, kas yra kombinezonai ir kaip šie atrodo, tikriausiai nereikia. Tiesa, svarbu paminėti, jog tai – rūbas, dėvimas toli gražu tikrai ne vien automechanikų ar gamyklos cechų darbuotojų. Tai – drabužis, kurį į savo garderobą įsileidžia moteris, norinti jaustis stilingai, patogiai bei išskirtinai. Kombinezonai moterims, priklausomai nuo šių modelio bei medžiagos, gali būti  skirstomi į elegantiškus proginius bei patogius kasdienius. Jei pirmasis variantas – pretenzingas ir išryškinantis kiekvieną figūros linkį (toks rūbas rekomenduojamas aukštoms, lieknoms moterims), tai antrasis – kur kas universalesnis, neįpareigojantis ir leidžiantis jausti patogiai. Dėl šios priežastys kasdienai skirti kombinezonai moterims, nuo tada, kai atitinkami mados vėjai pūstelėjo ir šis rūbas tapo populiarus, okupavo spintas ir, atrodo, iškeliauti niekur neketina.

Kombinezonas – rūbas, savo modeliu gana neįprastas, tačiau, žvelgiant į pritaikymo galimybes, vienas universaliausių. Tai – pati tinkamiausia apranga leidžiant tingų sekmadienio rytą namuose ar, pritrūkus pieno, bėgant iki artimiausios parduotuvės. Vedant šunį pasivaikščioti, nereikės galvoti, kuo rengtis – kombinezonas juk po ranka. Aišku, šį rūbą galima pritaikyti ir ypatingoms progoms, pavyzdžiui – fotosesijai su šeima (puiki idėja artėjančioms Kalėdoms, ar ne?). Tokiu atveju rūbas taps detale, suteikiančia nuotraukoms bendrą temą.

Moterys, lyginant su vyrais, yra kur kas atviresnės mados tendencijoms ir nebijančios praeivių žvilgsnių gatvėje. Tik išskirtinė vyriška asmenybė, įlindusi į aprangą, paverčiančia tave panašų į teletabį, išdrįsta pasirodyti gatvėje. Tuo tarpu dauguma moterų yra atsparesnės visuomenės nuomonei ir renkasi tai, kas joms tinka bei patinka, kombinezonai – ne išimtis.