Kokią kėdę pasirinkti prie rašomojo stalo?

Kėdės prie rašomojo stalo pasižymi skirtingomis funkcijomis ir užtikrina taisyklingą vaiko sėdėseną. Sėdimoje padėtyje žmogus kasdien praleidžia bent šešias valandas, rizika susidurti su įvairiomis ligomis išauga ne vieną kartą, o vaikų atveju yra dar pavojingiau, todėl  tėveliai turėtų pasidomėti apie ergonomiškų kėdžių naudą vaikams. Ergonominė kėdė suteikia tvirtą atramą nugarai, tiek apatinei, tiek viršutinei nugaros daliai ir apsaugo nuo didelės pečių bei kaklo įtampos. Jūsų vaikas galės lengviau susikoncentruoti į atliekamas užduotis, jausis energingesnis ir bus pozityvesnis. Tačiu jei vaikiška  kėdė nebus ergonomiška ir vaikas jausis nepatogiai gali pasireikšti pačios įvairiausios sveikatos problemos- nuo stuburo iškrypimo ir rimtų širdies ligų bei kraujotakos sutrikimų.

Kaip biuruose sukurti darbinę aplinką?

kedesDarbuotojams biuruose tinkamai jaustis, geriausiai padeda profesionaliai parinkti baldai, patogios kėdės ir kitos intrjero detalės. Jie turi ne tik puošti erdvę, bet ir būti ergonomiški, tausoti  biure dirbančių žmonių seikatą ir patenkinti visus poreikius. Baldais patalpos nederėtų perkrauti, o bendras stilius bei spalvos, neturėtų blaškyti darbuotojų dėmesio. Norint sukurti tinkamą darbinę aplinką reikia žinoti ne tik interjero bet ir apšvietimo niuansus, biuro patalpose- nuo to priklauso darbuotojų savijauta ir darbo našumas.

Kaip išsirinkti biuro kėdę?

Šiandien kuriant darbo vietoje ergonominę aplinką- viena  svarbiausių sudedamųjų dalių yra darbo kėdė. Svarbu tinkamai ją išsirinkti ir sureguliuoti, svarbu, kad darbo kėdė atitiktų individualius sėdinčiojo poreikius. Biuro kėdžių mechanizmai, leidžia sureguliuoti darbo kėdę, išskirtinai pagal žmogaus kūno sudėjimą ir darbo poreikius, įpročius, ilgiau sėdint ergonominėje kėdėje papildomai neapkraunamas jūsų stuburas, liekate žvalesni ir darbingesni.