Kodėl batai moterims kainuoja daugiau nei vyrams?

batai moterimsMoterims batų niekada nebus gana – tai sako vyraujantys stereotipai. Tačiau, ekspertų teigimu, reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitus stereotipus, o tiksliau – vieną. Viešoje erdvėje vis dažniau kalbama apie tai, jog moterims prekių kainos keliamos visiškai nepagrįstai. Vyrauja vadinamas „rožinis“ mokestis. Tai liečia praktiškai visas moterims skirtas prekes, įskaitant rūbus ir avalynę. Yra atlikta ne viena ekspertizė, kuri patvirtina, jog tai yra ne stereotipas ar mitas, o tiesiog faktas. Moterims patariama ieškoti įvairių taupymo būdų, jeigu vis dėlto biudžetas yra labai ribotas, nes kainos vargu ar kirs po tokių atradimų.

Vienas iš būdų sutaupyti perkant avalynę – viską įsigyti nuotoliniu būdu. Trumpai tariant, tie patys ekspertai akcentuoja, kad kai kuriose internetinėse parduotuvėse moteriški batai parduodami gerokai pigiau nei tos pačios įmonės fizinėje parduotuvėje. Galvojate kodėl taip yra? Paprastas paaiškinimas – norint, kad fizinė parduotuvė išsilaikytų, tenka kelti antkainius. Juk tuomet reikia mokėti atlyginimus aptarnaujančioms pardavėjoms ir t.t. Internetinių parduotuvių veikla sukelia gerokai mažesnes išlaidas ir apskritai kalba – čia eliminuojama pardavėjo darbas. Viską atlieka sistema ir tiek. Tad, galutinė darbą tiesiog atlieka žmogus ar žmonės, kurie atsakingi už sandėliavimą ir prekių paruošimą pristatymui.

Čia taip pat svarbu paminėti, kad elektroninėje erdvėje moteriškų batų kainos yra žemesnės dėl esamos konkurencijos. Jau yra patvirtinta, kad moterys yra dažniausios pirkėjos internete, todėl racionalu, kad joms skirtų el. parduotuvių yra gerokai daugiau. O kas nutinka kai tų parduotuvių yra per daug ir tenka kovoti dėl kiekvienos pirkėjos? – mažinamos kainos ir skelbiamos įvairios nuolaidos bei akcijos.

Internetu moteriškus batus patartina pirkti visoms. Visai nesvarbu ar ieškote kažkokių proginių ar vis dėlto laisvalaikio batelių – viską galima rasit vienoje el. parduotuvėje. Tiesa, specializuotos parduotuvės, kuriose siūlomi tik vienos rūšies batai, dažniausiai turi didesnius antkainius ir mažesnį pasirinkimą.

Kaip bebūtų, moteriškų batų kainoms nemažą įtaką daro pasirinktas prekinis ženklas. Logiška, kad madų industrijoje puikiai atpažįstamais prekiniais ženklais pažymėti bateliai kainuos žymiai daugiau, nei tie, kurie neturi jokio ženklinimo. Tad, tiesiog lieka plačiau domėtis tuo, kad perkate.