Kalendorių gamyba įmonėms

Kalendoriai- tai ne tik datų atvaizdavimo priemonė, bet ir reklamos rūšis, galinti padėti įmonėms priminti klientams apie save ištisus metus. Juk kalendorius yra tas daiktas, kuris laikomas matomiausioje vietoje, todėl jame pateiktas įmonės logotipas ar produktas bus visada pastebėtas. Tad, kokie yra kalendorių gamybos įmonėms ypatumai?

Greitas kalendorių maketavimas ir gamyba – spauskite čia >>

Kalendorių privalumai

Kalendorių gamyba įmonėmsKalendoriai turi daug privalumų, kuriais kiti spaudos produktai nepasižymi. Jie yra įmonių reklamos priemonė, kuri skleidžia reklamos žinutę klientų, partnerių patalpose. Kalendoriuose pateikiama visa pagrindinė informacija apie įmonę- logotipas, įmonės kontaktinė informacija ir rinkodaros pranešimas.Taip kalendoriai kuria pridėtinę vertę įmonei.

Kalendorių pasiūla

Kalendorių gamyba įmonėms užsiima daug spaudos ir reklamos įmonių Lietuvoje. Jos siūlo įvairiausius kalendorius.Tai kalendoriai plakatų, žurnalų forma, gali būti pagaminti pastatomi, pakabinami, sulankstomi kalendoriai. Propaguojant aplinkosaugines idėjas, siūlomi kalendoriai pagaminti iš naudoto popieriaus. Taip pat gali būti nuotraukų kalendoriai, kurie  skirti nuotraukoms demonstruoti. Šiuos kalendorius įmonės panaudoja rodydamos savo produktų, paslaugų, idėjų nuotraukas. Taip žmonės ne vien supažindinami su įmonės veikla, bet ir subtiliai pareklamuojami įmonės pasiūlymai.

Reklamuokite savo verslą panaudojant kalendorius

Kalendorius gali reprezentuoti Jūsų įmonę ištisus metus. Tam būtina išnaudoti jo teikiamas galimybes. Specialistai pataria, jog maža kalendoriuje pateikti tik logotipą ir kontaktinius duomenis, reikia personalizuoti kalendorių pasitelkiant nuotraukas. Būtina pasirinkti tokias nuotraukas, kurios pabrėžtų įmonės išskirtinumus ir konkurencinius pranašumus. Kalendorius turi papasakoti istoriją, pritraukti dėmesį ir paryškinti įmonės įvaizdį. Galima naudoti kalendorių sezoninių išpardavimų priminimams, kalendoriniams renginiams ar kitoms svarbioms datoms reklamuoti.

Taigi, kalendorių naudojimas yra puikus rinkodaros įrankis įmonėms, veikiantis kaip niekas kitas ilgai-  360 dienų per metus. Tai patraukli rinkodaros komunikacijos priemonė, padedanti įmonės išsiskirti iš konkurentų, susikurti unikalumą. Kalendorių gamyba įmonėms- tai lengviausias būdas sustiprinti ryšį su klientais ir partneriais, todėl gaminkite ir siųskite  kalendorių kaip padėką klientams, rėmėjams ir gaukite atgal jų lojalumą.

Plačiau http://www.reklamosforma.lt