Kaip sutaupyti samdantis buhalterį?

buhalterisBuhalterio paslaugos yra reikalingos visiems: tiek privačiam verslui, tiek valstybiniam. Paprasčiausiai tai yra tokia sritis, kuri reikalauja didelio išmanymo bei kompetencijos. Buhalteriu gali būti tik toks asmuo, kuris nuolatos domisi, skaito ir yra pastabus detalėms. Taigi, tai negali būti antraeilė paslauga, kuri suteikiama kartais. Juolab, verslininkams nerekomenduojama patiems bandyti susitvarkyti su buhalterijos niuansais, kadangi galima sukurti daugiau problemų nei jas išspręsti. Buhalterinė apskaita pigiau yra galimybė, kuri tikrai egzistuoja. Klystate jeigu galvojate, jog buhalterijos paslaugos labai brangios ir retam žmogui yra įkandamos. Tikrai ne. Juolab, egzistuoja kelis paprastai patarimai, kurie gali padėti Jums sutaupyti. Jais mes čia norėtume ir pasidalinti.

Samdykite įmonę

Vietoj to, kad samdytumėte buhalterį pagal darbo sutartį, rekomenduojame pasinaudoti inovacijomis ir samdyti visą įmonę. Žinoma, su jumis dirba konkrečiai vienas asmuo ir visada galėsite su juo pasikalbėti Jums aktualiais klausimais. Tačiau įmonės samdymas gali kainuoti net kelis dešimtis kartų pigiau nei kad asmens pagal darbo sutartį. Svarbiausia, kad paslaugų kokybė tikrai nuo to nebus prastesnė, tačiau paslaugos bus kur kas pigesnės. Nuostabu, kai egzistuoja tokios galimybės ir paprasčiausiai būtų labai keista jomis nepasinaudoti.

Ką gali praktikantas?

Šiuolaikiški vadovai teigia, kad šiais laikais labai verta priimti pas save praktikantą ir išmokyti visko, kas gali būti naudinga dirbant konkrečiai šioje įmonėje. Tai reiškia, kad jį užsiauginsite pats, tad tuo pačiu jis puikiai išmanys įmonės specifiką ir galės sėkmingai atlikti pavestas užduotis. O greta šio pliuso, kur dar galima sutaupyti? Paprasčiausiai, kol jis dalinai dirbs Jums – galima už atliekamą praktiką visiškai nemokėti. Lietuvoje tai yra įprasta. Žinoma, naudinga, kai galima kiek paremti. Jeigu ne pinigais, tai bent jau įvairiausiais kursais, kurie galėtų būti naudingi studentui. Tai ne tik puiki galimybė sutaupyti, tačiau tuo pačiu ir atrasti ateities buhalterį, kuris atsakingai dirbs Jūsų įmonei.

Buhalteriją tvarkyti pačiam? Verta?

Buhalterinė apskaita pigiau suteikia galimybę samdytis specialistą, kuris puikiai išmano savo darbą. Tačiau kai kurie jaunieji verslininkai savo idėjos įgyvendinimo pradžioje dažniausiai neturi pinigų ir paprasčiausiai bando patys susitvarkyti su buhalterija, kad nereikėtų mokėti kitiems. Tai blogas sprendimas. Žinoma, sutaupyti tikrai pavyks, tačiau reikia nepamiršto to, kad galima sukelti daugiau problemų nei išspręsti. Tai reiškia, kad rekomenduojame netaupyti šioje sferoje. Juolab, kai paslaugas siūlo tikrai kompetentingi specialistai gana mažomis kainomis. Net ir baigus kursus nežinosite tiek daug, kiek profesionalas. Paprasčiausiai tai yra sritis, kuri reikalauja nuolatinio domėjimosi ir mokymosi.

Šie trys būdai gali padėti sumažinti išlaidas skirtas buhalteriui. Geriausias iš jų yra pirmasis variantas. Samdykite įmonę nepalyginamai pigiau ir gaukite kokybiškas paslaugas, kurios padės Jums užimti sėkmingą vietą Lietuvos verslo rinkoje. Buhalterija yra ta sritis, kuriai būtina skirti dėmesio. Paprasčiausiai kitaip lengva susipainioti ir sukelti daugiau problemų nei jas išspręsti.