Kaip numesti svorio nesistengiant

spintosArtėjant vasarai dauguma nori iš spintos išsitraukti plonesnius drabužius ir su jais atrodyti puikiai. Jei jaučiate, kad po žiemos šiek tiek praradote formas, pasiūlysime keletą patarimų, su kurių pagalba be vargo atgausite puikią išvaizdą.

 

  1. Gerkite daug vandens. Kas kartą, kai norite užkandžiauti, pagalvokite ar tikrai norite valgyti? Dažnai alkis supainiojamas su troškuliu. Tam, kad išvengtumėte tokių situacijų, nuolat nešiokitės buteliuką vandens. Rekomenduojamus du litrus išgerti nėra taip sudėtinga, jei naudositės keliomis gudrybėmis. Išgerkite stiklinę (o dar geriau dvi) vos nebudę – taip greičiau atsikelsite ir atstatysite skysčių balansą po miego. Taip pat, gerkite po stiklinę vandens prieš pradėdami valgyti – taip suvalgysite šiek tiek mažiau. Gerti ir valgyti vienu metu nerekomenduotina. Ir galiausiai, išgerkite stiklinę vandens prieš miegą – taip būsite tikri, kad naktį organizmas nebus per daug išdžiovintas.
  2. Daugiau judėkite. Išlipkite bent keliomis stotelėmis anksčiau ar eikite visą kelią į paskaitas ar darbą pėsčiomis. Galite klausytis muzikos ir kelias neprailgs. Toks mažas pokytis padės sudeginti kalorijas greitai ir nepastebimai.
  3. Valgykite kuo daugiau vaisių ir daržovių. Jie suteiks visas reikalingas medžiagas ir aprūpins organizmą vitaminais. Be to, obuolys ar kitas vaisius – puikus užkandis, kai neturite daug laiko ir jaučiate artėjantį alkį.
  4. Išsimiegokite. Įrodyta, kad tie, kurie nueina miegoti iki vidurnakčio, dažniau išlaiko gražias kūno linijas. Taip yra todėl, kad nakties metu organizmo funkcijos sulėtėja, kadangi kūnui reikia ilsėtis. Būtent todėl vėlus užkandžiavimas taip matomas ant kūno.
  5. Mėgaukitės gyvenimu. Jei tikrai norite saldainio – valgykite, riboti save nėra jokios prasmės, kadangi anksčiau ar vėliau vis tiek noras jus įveiks. Vietoj to, mėgaukitės kiekvienu kąsniu, kurį valgote. Taip pasisotinsite greičiau ir nejausite kaltės, kuri tokia būdinga visiems, kurie meta svorį netinkamai ir kovoja su jo-jo efektu – numeta šiek tiek svorio, bet greitai praranda motyvaciją ir kilogramai grįžta su kaupu.

Taigi, vasara – puikus metas susigrąžinti puikią išvaizdą ir pagerinti sveikatą. Pakeitę vos kelis dalykus savo kasdieninėje rutinoje, nė nepastebėsite, kaip greitai jausitės ir atrodysite geriau.