Kaip Norvegijoje dirba siuntų pristatymo tarnyba?

 

pristatymo tarnybaNorvegija – viena pagrindinių krypčių, kur važiuoja daugelis mūsų tautiečių, ne tik uždarbiauti, bet ir pakeliauti po nuostabius fiordus ir kalnus. Tad šia kryptimi padažnėjo ir įvairiausių siuntų siuntimas. Jų pristatymo tarnyba aptarnauja ne tik didžiausius miestus, bet ir nuošalesnes vietoves. Kurjeriai atvyksta ten, kur nurodote savo adresą, iš kur reikės siuntą paimti. Tačiau prieš planuojant siuntą, visų pirma rekomenduojama pasidomėti kokius daiktus galima siųsti į ne Europos Sąjungos šalis, nes yra paskelbtas tam tikrų daiktų sąrašas, ką griežtai draudžiama įvežti į Norvegiją. Pavyzdžiui, draudžiamų daiktų sąraše yra: alkoholiniai gėrimai; akcizinės ir kitos prekės, kurioms transportuoti būtina licencija; augalai ir sėklos; gyvi gyvūnai, žuvys, paukščiai, vabzdžiai; labai vertingi, vienetiniai daiktai (meno dirbiniai, antikvariniai daiktai, kolekcinės monetos ir t.t.); maisto produktai, papildai ir kitos greitai gendančios prekės; narkotikai ir kitos nelegalios prekės; pinigai, jų ekvivalentai, kredito bei išankstinio apmokėjimo kortelės, banko čekiai, akcijos, obligacijos, vekseliai; receptiniai ir nereceptiniai vaistai; sprogmenys ir fejerverkai; tabakas ir jo gaminiai. Pilną draudžiamų daiktų sąrašą galite rasti LR muitinės internetiniame puslapyje.

Labai populiari yra paslauga siuntos pristatymas nuo durų iki durų. Tad jums tereikia užsisakyti jums patogų laiką, kada siuntų tarnyba gali atsiųsti savo kurjerį ir tinkamai supakuoti norimą siųsti siuntą. Svarbiausia visą jos turinį sutalpinti į optimalaus dydžio dėžę, nes pagal tai koks bus jos svoris ir tūris yra skaičiuojama bendra siuntos kaina. Norėdami, kad siunta būtų kuo skubiau pristatyta, rinkitės Express paslaugą, tuomet ją gavėjas gaus per 1-2 darbo dienas. Kitu atveju, siunta bus pristatyta per 4-5 darbo dienas.

Išbandykite skubaus pristatymo paslaugas ir patys įsitikinsite, kad tai patogus ir greitas būdas siųsti siuntas ir dovanas.