Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

juvelyrikaViena svarbiausių gyvenimo dienų – daugumai yra vestuvės. Todėl šiai dienai yra ruošiamasi gerokai iš anksto. Gerai apgalvojant, kokia juvelyrika bus tinkamiausia šia proga. Ne vien vestuvių žiedai yra svarbūs, bet jaunoji dažnai renkasi šventiškai atrodančius auskarus, kaklo papuošalus ar diademą. Be to, šiais laikais, dauguma jaunųjų renkasi ir įvairias apyrankes, kurių viduje būna išgraviruota pažinties data. Taip pat kaip meilės simbolį poros renkasi ir sužadėtuvių, o ne vien vestuvinius žiedus. Vyro žiedas dažnai būna kuklesnis, o moters – inkrustuotas brangiaisiais akmenimis, pavyzdžiui deimantais.

Tam, kad būtų lengviau išsirinkti vestuvinius žiedus, reiktų nusistatyti jiems skirtą biudžetą. Tuomet lengviau apsispręsite, kas labiausiai jums patinka: balto, rausvo ar geltono aukso ar platinos žiedai. Galite rinktis nuo paprastų klasikinių, iki šiuolaikinių modernių žiedų. Taip pat galima žiedus gaminti ir pagal užsakymą, kuomet juvelyras išpildys visus jūsų norus.

Svarbiausia, renkantis vestuvinius žiedus, įvertinti jų praktiškumą. Taip pat atkreipkite dėmesį į žiedo viduje, nurodytą prabą. O įsigyjant žiedus su deimantais, turėtų būti išduotas sertifikatas. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai ar matuojantis žiedą, jis yra patogus ir pakankamai prigludęs, niekur netrina, nespaudžia, o būtų pakankamai laisvas, kad lengvai nusimautų nuo piršto.

Reiktų turėti omenyje, kad priklausomai nuo oro ir paros meto, piršto storis keičiasi. Dėl šios priežasties, rekomenduojama žiedus matuotis dienos pabaigoje, svarbiausia, kad pirštai būtų šilti. Daugelis juvelyrų, rekomenduoja matuotis piršto dydį keletą kartų per dieną, tuomet tiksliai sužinosite kokio dydžio žiedo jums reikės. Nerekomenduojama piršto matavimui naudoti jokio siūlo ar medžiaginės virvelės, nes ji gali išsitempti ir dėl to, matavimai bus labai netikslūs.