Ką svarbu žinoti apie paskolų ėmimą internetu?

paskolosGreitai pasiskolinti pinigų užsimanę vartotojai jau artimiausiu metu pajus dar didesnius pokyčius – manoma, kad skolinimosi procedūros ateityje dar labiau sugriežtės, todėl kredito teikėjai ilgiau užtruks kol įvertins kiekvieno kliento kreditingumą. Pasak straipsnio geraskatalogas.lt/finansai-paskolos/atsakingas-elgesys-su-greitaisiais-kreditais/, dabar finansų rinka yra perpildyta, o jos reguliavimo ėmėsi Lietuvos banko priežiūros institucija. Tik jos dėka dabar palūkanos yra mažiausios per pastarąjį dešimtmetį. Tiesa, kalba eina apie vartojamuosius kreditus išduodančias bendroves, kurių veikla nuolatos yra ribojama. Jeigu jūs esate iš tų, kuriems skolinimasis internetu tapo įprasta procedūra, tai tokius atveju jums būtina žinoti, kad per daug dažnas skolinimasis gali atnešti ir problemų. Kokių?

Dauguma vartotojų viešoje erdvėje skundžiasi, kad kažkokia kredito bendrovė nesuteikė paskolos ir nepateikė jokio atsakymo, kuriame būtų nurodytos nesuteikimo priežastys. Pirmiausia, jokia kredito bendrovė neprivalo pateikti jokių argumentų kodėl atsisako skolinti pinigus jums. Tai yra kredito bendrovės reikalas. Jis gali nesuteikti paskolos vien todėl, kad galbūt atrodote įtartini ir tiek. Taip pat verta pabrėžti, kad tos priežastys dažniausiai būna pagrįstos – kreditai neišduodami, nes vartotojai neatitinka tų sąlygų, kurios skelbiamos mokumo vertinimo nuostatose.

Gaila, tačiau retas vartotojas supranta, kad kuo dažniau skolinamasi, tuo labiau pildoma kredito istorijos ataskaita. Pavyzdžiui, jeigu jūs per metus kreditų bendrovių paslaugomis pasinaudojote kelis kartus, tai kaip galvojate – tai privalumas ar trūkumas? Tai iš tiesų yra blogai, nes kredito istorijos ataskaitoje matomi visi tie sandoriai, o tai reiškia, kad jūs su savo finansine padėtimi nesugebate tinkamai tvarkytis – tai matosi ataskaitoje, kuri rodo, jog jūs nuolatos skolinatės. Būtent nuolatinis skolinimasis yra viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl kreditoriai suabejoja kliento mokumu. Juk tik laiko klausimas kada visai nebegalėsite mokėti įmokų.

Jeigu jūsų skolinimosi tikslas yra padengti senus kreditus, kuriems dar nėra suėjęs kredito grąžinimo terminas, tai jums jokiu būdu nereikia ieškoti naujo kredito – jums reikia ieškoti refinansavimo. Pagal straipsnyje sapnu.lt/sapno-reiksme/paskolu-ivairove-nuo-greituju-kreditu-iki-busto-pirkimo.html pateikiamą informaciją galima daryti išvadą, kad refinansavimo paslauga yra kur kas naudingesnė negu naujo kredito ėmimas siekiant padengti senas skolas. Tad, gerai pagalvokite apie skolinimąsi.