„iPhone 6“ išmaniojo telefono apžvalga

Sakyti, kad „Apple“ kompanija pradėjo daryti kažką kitaip, būtų per daug mažas pastebėjimas. Sukūrusi 4.7 colių „iPhone 6“ ir 5.5 colių „iPhone 6 Plus“, bendrovė pristatė rinkai du visiškai naujus aukštos klasės telefonus. Abu telefonai yra visiškai naujo dizaino ir didesnio ekrano nei bet kuris prieš tai sukurtas „iPhone“ išmanusis telefonas. Jau praėjo 3.5 ir 4 colių ekranų dienos, nors dar prieš porą metų atrodė, kad tokio dydžio ekranai yra daugiau nei pakankami. Naujųjų „iPhone“ pirmtakai atrodo kaip nykštukams skirti telefonai. Rinka pasikeitė, o „Apple“ prisitaikė ir pristatė puikiai dabartinio vartotojo poreikius atitinkantį produktą.

iPhone 6Nors tai ir pirmasis „Apple“ kompanijos bandymas sukurti didesnius išmaniuosius telefonus ir tai nėra didžiulė naujovė rinkoje, tačiau jie tikrai pasistengė ir sukūrė išties išskirtinį produktą. Nors rinka yra užpildyta „Apple“ konkurentų produktais, tačiau ši kompanija sugebėjo pateikti savitą produktą, kuris iškart tapo „obuolio“ gerbėjų trokštamu telefonu.

Nors ir su šiek tiek didesniu ekranu, „iPhone 6“ išlieka komfortiškas laikyti, o svarbiausia naudotis viena ranka. Greitas veikimas ir puikus ekranas visuomet buvo tie parametrai, kurie neatsiejami nuo „iPhone“, o taip pat ir elegantiškas dizainas. Tačiau prie šių dalykų prisidėjo ir programinės įrangos atnaujinimas. Vien dėl šių priežasčių „iPhone 6“ yra stipriai pranašesnis už savo pirmtakus.

Aštuonių megapikselių „iSight“ kamera, turinti begalę naudingų funkcijų, ir galimybė filmuoti 1080p HD kokybe, pradžiugins kiekvieną, kuris mėgsta dalintis savo gyvenimo įspūdžiais su draugais. Telefoną galima įsigyti su 16GB arba 64GB talpa. Visuomet patartina pirkti išmanųjį telefoną su didesne talpa net ir tuomet, jei jums šiuo metu atrodo, kad pakaks ir mažesnės talpos. Taip yra todėl, kad įsigijus geresnį išmanųjį telefoną dažniausiai poreikiai išauga ir vartotojas atsisiunčia kur kas daugiau aplikacijų, nei naudojo iki tol.

Todėl jei šiuo metu svarstote kokį telefoną įsigyti, tikrai pagalvokite apie „iPhone 6“, nes šiuo metu tai yra vienas iš geriausių telefonų rinkoje ir jis atitiks beveik kiekvieno žmogaus poreikius.