Faneruotos durys

faneruotos durysĮrenginėjate būstą ir atėjo laikas pasirūpinti durimis? Galvojate kokias įsigyti? Durų pasirinkimas yra viena sunkiausių užduočių – jos turi atitikti saugumo reikalavimus, taip pat turi būti kokybiškos šilumos pralaidumo atžvilgiu. Kiekvienos durys turi būti montuojamos kokybiškai, tad vien įsigijimas tikrai nebus paskutinis žingsnis. Aprašome kokias duris reikėtų įsigyti ir montuoti tam tikrose namų vietose.

Vidaus kambariams atskirti nereikia naudoti itin brangių durų. Šiuo metu žmonės tam renkasi įprastas medines duris ir jos tikrai nėra pats prasčiausias pasirinkimas. Medinės durys viduje dažniausiai yra pasirenkamos būtent su stiklo įkomponavimu. Žinoma, kai kurios durys yra tiesiog standartinės – įprastos bes jokių stiklų ar kitų atributų. Kas liečia vidaus patalpų atskyrimą, tai svarbu žinoti, kad medinės durys nėra apačios pigiausios, todėl jeigu jas montuoti norite visame name t.y. keliuose kambariuose, jums reikėtų pasidomėti alternatyvomis, nes tik tokiais atvejais galėsite sutaupyti pinigų. Viena iš alternatyvų – Faneruotos durys. Jos yra bene pigiausios. Jų pasirinkimas finansų atžvilgiu ir labiausiai priimtinas, nes jos nekainuoja daug. Jų yra įvairių spalvų bei atspalvių, taip pat galite rinktis kokias tik norite – medžio ir kitų atributų tekstūras. Faneruotų durų nereikėtų montuoti lauko įėjimui, nes tokioje vietoje reikėtų dairytis į kiek saugesnius variantus. Faneruotas duris galime priskirti tik vidaus patalpų atskyrimui, todėl paprastiems kambariams rekomenduojame būtent jas.

Lauko durys reikalauja saugumo, todėl čia silpnų ir trapių durų montuoti nereikėtų. Laukinės durys turi saugoti nuo smūgių bei sukelti problemų įsilaužėliams, todėl čia rekomenduojame dairytis į medines arba šarvuotas duris. Svarbiausia yra rinktis itin kokybiškas – medinės durys gali atlaikyti smūgius tais atvejais, jeigu jos yra pagamintos iš storo medienos sluoksnio. Šarvuotos durys dažniausiai yra gaminamos iš metalo, tik čia pabrėžiame – neapsirikite pirkdami itin pigias šarvuotas duris, nes ir taip aišku, kad jos bus nekokybiškos.

Įvairių durų įsigijimo metu visada turite dairytis ir į montavimo paslaugas. Rinkitės tuos pardavėjus, kurie galėtų ne tik pristatyti jūsų pasirinktas duris, bet ir jas sumontuoti. Patys net nebandykite montuoti durų, tuo labiau – šarvuotų, nes galite jas sumontuoti taip, kad vagims nebus sunku jas išlaužti.