Elektroninės cigaretės – puiki dovana Kalėdoms

elektronines cigaretesKalėdų šventė yra labiausiai kelianti nerimą – dovanas tenka pirkti daugeliui žmonių, o ką gi dovanoti? Čia reikėtų pastebėti, kad nemažai žmonių turi vieną žalingą įprotį – rūkymą, todėl faktas, kad kiekvienas nori išvengti įprastų išlaidų būtent cigaretėms. Norėtume pabrėžti, kad elektronines cigaretes gali būti puiki dovana artimam žmogui, kuris kankinasi su šiuo blogu įpročiu, nes su jomis jis galės ne tik sutaupyti pinigų, bet sumažinti kenkimą sveikatai.  Kodėl el. cigaretė gali būti geriausia dovana artimam žmogui, kuris rūko?

Jis sutaupys nemažai pinigų. Pabrėžiama, kad su elektronine cigarete jam neteks vargti dėl rūkalų pirkimo už nemažas sumas. Tuo labiau, kad po naujųjų metų kyla akcizas, o tai reiškia, kad tabako gaminiai ir vėl gi brangs. Šios cigaretės pasirinkimas neabejotinai padės jam išvengti dažnų išlaidų – rūkydamas ją, jūsų artimas žmogus nebeišleis tokių didžiulių pinigų, nes el. cigaretė yra naudojama neribotai. Tai reiškia, kad ją galima rūkyti kiek tik nori – jos kaskart nereikia pirkti naujos. Žinoma, tokia dovana turi būti kokybiška ir svarbu pirkti būtent brangesnę – iki 300litų kainuojanti cigaretė bus ilgalaikio naudojimo, nes tokios kainos gaminiai yra bene kokybiškiausi ir patvariausi. Kas liečia pinigus, tai be jokios abejonės, kad dovanos gavėjo rūkymo išlaidos kaip reikiant sumažės – jam per mėnesį reikės išleisti tik apie 30 litų tam, kad cigaretę būtų galima rūkyti toliau t.y. reikės pirkti specialų skystį.

Jis išvengs didelių rūkymo padarinių sveikatai. Žinoma, svarbiausias faktas yra tas, kad tabako gaminiai labai kenkia sveikatai ir sukelia mirtinas ligas. Tačiau yra ir kitų ligų, kurios gali kankinti žmogų. Elektroninių cigarečių dėka, jo organizmas išsivalys, nes tokiose cigaretėse nėra daug kenksmingų medžiagų. Dažnai žmonės parūkydami el. cigaretes neretai visai meta rūkyti, tad tokia dovana gali būti tarsi ir paskatinimas atsisakyti šio žalingo įpročio visam laikui. Šios cigaretės padeda lengviau mažinti rūkymo procesus, o tai dažniausiai priveda tiesiog prie visiško rūkalų atsisakymo t.y. su šia cigarete, jūsų artimam žmogui gali būti palengvinamas rūkymo įpročio atsisakymas.

Ši dovana pagal kainą yra bene geriausias pasirinkimas – ji nėra itin pigi, tačiau ir labai brangia nepavadinsi.