Dviračių paruošimas važinėjimosi sezonui

dviraciu dalysJau planuojate pavasario keliones dviračiais? Ruošiate savo dviračius važinėjimosi sezonui? Aišku, jums prireiks naujų dalių ir ne tik – apsaugos priemonių įsigijimas taip pat yra būtinas. Jeigu norite šiltais metų laikais važinėtis saugiai ir tuo pačiu jaustis ne ką mažiau saugesniais palikdami savo dviratį be priežiūros, tai jums bus reikalingos ir specialios priemonės. Šiame straipsnyje www.bikeservice.lt pataria kaip tinkamai paruošti dviratį artėjantiems šiltiems orams, kad važiavimas būtų ne tik saugus, bet ir nenuostolingas.

Kas liečia atnaujinimo darbus, tai pirmiausia siūlytume apžvelgti dviračių padangas. Jos per kurį laiką bus išsileidusios, o taip pat ir kameras reikėtų patikrinti. Dviračių priežiūros specialistai gali atlikti visą reikalingą analizę – užsukite į artimiausią dviračių dalių parduotuvę arba tuo pasirūpinkite patys. Kas liečia padangų keitimą, tai būtina pabrėžti – keičiant padangas, būtina keisti ir kameras, nes jos dyla lygiai taip pat. Čia turėtumėte dairytis tik į kokybiškus gaminius – nepirkite neaiškios kilmės padangų už nesuvokiamai mažą kainą – dažniausiai tai būna eilinis šlamštas, kuris per kelias dienas nuo važinėjimosi pradžios vėl privers jus papildomai išlaidauti.

Kalbant apie kitas dalis, tai saugumo atžvilgiu būtina patikrinti svarbiausius elementus – apšvietimo bei stabdžių sistemas. Pakeiskite rankenėles, droselius, kalades ir taip pat pasirūpinkite naujais žibintais tiek gale, tiek ir priekyje. Nepamirškite, kad atšvaitai taip pat yra reikalingi – to reikalauja kelių eismo taisyklės.

Saugumo priemonių pasirinkimo metu turėtumėte kasmet dairytis vis į naujesnius produktus t.y. į tuos, kurie yra inovatyvesni. Nestandartinės dviračių spynos privers vagis kaip reikiant pagalvoti ar jie bus tinkamai pasiruošę. Kaip žinote – prie visko reikia prisitaikyti, o tam reikia ir laiko, tad vagys, pamatę neaiškias ir nematytas spynas ar užraktų sistemas, tikrai nerizikuos ir negrobs jūsų dviračio. Jokiu būdu nepirkite prastos kokybės gaminių už centus – jums reikia patikimų spynų, kurios būtų pagamintos iš itin tvirto metalo. Žinoma, rekomenduojama yra įsigyti ne vieną spyną – naudokite kuo sudėtingesnius užraktus, o pradžioje minėjote el. parduotuvėje jų rasite tikrai daug. Būtinai sukurkite priežastį vagims gerai pagalvoti apie savo veiksmus – imkitės prevencinių priemonių ir įsigykite tik kokybiškas ir naujausias rakinimo sistemas.