Dušo kabinos

duso kabinos

Įrenginėjate vonios kambarį ir nežinote kokią dušo kabiną reikėtų pasirinkti? Pirmiausia, turėtumėte apžvelgti jos pasirinkimo galimybes bei kriterijus – kiekvienuose namuose vonios kambario patalpa yra skirtingo dydžio, o ką jau kalbėti apie interjerą. Jeigu ieškote duso kabinos savo vonios kambariui, tai ją turėtumėte rinktis pagal žemiau išvardijamus kriterijus – taip lengviau bus nuspręsti kokia kabina labiausiai puoš jūsų vonios kambarį.

Pradžioje teigėme, kad kiekvienuose namuose yra skirtingas vonios kambario išmatavimas, todėl vienas svarbiausių kriterijų ir yra tas, kad jūs turite rinktis reikiamo dydžio dušo kabiną. Pirmiausia turite išmatuoti jums reikalingos dušo kabino aukštį ir žinoma – plotį. Būtina apžvelgti visą patalpą, nes faktas, kad vonios kambaryje bus ne tik kabina, bet galbūt ir vonia, spintelės ir kt. Ta gi, pirmasis rinkimosi kriterijus yra būtent išmatavimai.

Stilius yra viena svarbiausių kriterijų norintiems išvaizdaus vonios kambario. Dušo kabiną turite rinktis pagal interjerą t.y. derinti prie esamų spintelių, prausyklių bei kitų vonios baldų bei įrangos, nes juk tik tokiu būdu galėsite sukurti jaukią atmosferą.

Dušo kabinos tipas yra labiausiai keliantis klausimų – jų yra ne vienas. Pavyzdžiui, standartinės dušo kabinos gali būti tiek su stumdomomis durimis, tiek varstomomis, todėl čia svarbūs yra jūsų norai – jeigu norite erdvės ir laisvo judėjimo, tai siūlytume rinktis kabiną su stumdomomis durimis. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad dušo kabinos gali būti pasirenkamos ir pagal kambario poziciją. Tikriausiai esate matę, kad kai kuriuose namuose yra įrengtos ir kampinės dušo kabinos? Jos yra puikus pasirinkimas taupantiems vietą ir vėl gi – jas galite rinktis tiek su atidaromomis, tiek ir su stumdomomis durimis. Reikėtų pastebėti, kad yra ir kitų sprendimų – neretai žmonės pasirenka ir labiau taupesnius pasirinkimus – vietą dušui galima įsirengti bet kurioje vietoje ir tada rinktis specialias dušo užuolaidas, kurios atstotų dušo kabinos sienas ir neleistų vandeniui pratekėti. Tai yra gana modernus ir gana pigus pasirinkimas, tačiau aišku – tam reikia ir pasiruošti, o tokie darbai gali kainuoti gana nemažus pinigus, jeigu nemokate jokių statybos darbų, kurie yra atliekami būtent vonios kambaryje.

Dušo kabinas geriausia rinktis specialiose parduotuvėse, nes jose rasite jums palankiausią variantą.