Balandžiai vestuvėms

balandziaiNorite, kad jūsų vestuvės būtų gražios ir pagal visas tradicijas? Tokiu atveju verta pasidomėti ir visomis švenčių tradicijomis, nes tikrai nepakas išsinuomoti vietą šventei ir tiek – teks išleisti šiek tiek daugiau pinigų. Jeigu jūsų vestuvės turi būti gražios, tai nusiteikite, jog pinigus teks išleisti ne tik šventinės nuomos vietai, bet ir dekoracijoms bei kitiems papuošimams. Įprastai daugelis porų renkasi puošti tik dvi vietas – bažnyčią bei šventinę vietą. Šventinės vietos tai – sodybos, dvarai, restoranai ar kt. Bet, dekoravimo metu nereikia pamiršti, kad viską teks pirkti patiems, jeigu šiuos darbus atliks jūsų artimieji ar jūs patys. Kreipdamiesi į dekoro specialistus, jiems mokėsite sutartą sumą, o tada jau jie patys viską papuoš pagal jūs pageidavimus bei tradicijas.

Kalbant apie tradicijas, tai visuomet reikėtų jomis pasidomėti. Daugelis pamiršta ką reiškia vestuvių šventė. Kai kurie po santuokos ceremonijos iškart keliauja į pasirinktą šventinę vietą, šitaip pamiršdamos kaip anksčiau reikėdavo elgtis. Šiuo atveju, siūlytume prisiminti tradiciją paleisti balandžius – tai ne tik graži, bet ir tam tikrą simboliką turinti procedūra. Ji, anot papročių, užtikrina darnų gyvenimą bei ramybę. Balandžiai tiesiog yra paleidžiami į laisvę, tad tokia tradicija tikrai neatims iš jūsų daug laiko, tuo labiau – jausitės, jog jūsų vestuvės tikrai bus malonios ir įsimintinos.

Kalbant apie balandžių paleidimą, tai jums būtina žinoti, kad visada yra pasirenkama jų porelė. Tai reiškia, kad į dangų paleidžiami ne keli, o tiesiog du balandžiai. Tai yra paprasta tradicija. Jos metu kiekvienas iš jaunavedžių vienu metu juos paleidžia iškart vos tik išeinama iš bažnyčios arba santuokos rūmų. Jeigu bažnyčioje nebus jokios ceremonijos, tai juos paleisti galėsite vos tik išėję iš santuokos rūmų ir kitos vietos, kur bus atlikta pagrindinė santuokos ceremonija.

Balandžius vestuvėms įsigyti galima paprastai – yra jų veisėjų, kurie užsiima balandžių prekyba būtent vestuvėms. Jūs galite susisiekti su tokiomis įmonėmis ar privačiais balandžių pardavėjais. Galėsite netgi patys išsirinkti norimus balandžius ir jie bus pristatyti laiku ir vietoje.