Ar pasiruošę pakeisti savo stilių?

Tikrai ne kiekvienas vyras yra pasiruošęs daug laiko ir dėmesio skirti informacijos apie madą ir stilių paieškoms. Tai daugelio vyrų nuomone yra laiko švaistymas. Tačiau ar iš tiesų rūpintis savo išvaizda tėra laiko švaistymas? Ar tikrai grožio priežiūra yra būdinga tik moterims? Ar vyrams nereikia rūpintis savo stiliumi? Žinoma, kad skeptiškas požiūris mados ir stiliaus atžvilgiu yra atgyvenęs. Jis visiškai nesiderina su dvidešimt pirmajame amžiuje vyraujančiomis normomis ir taisyklėmis. Todėl „Bull Style“ pasiruošę praplėsti daugelio vyrų akiratį ir padėti jiems suformuoti kuo šiuolaikiškesnį ir jiems tinkamesnį aprangos stilių.

  • Bull styleRinkitės jūsų kūno linijas atitinkančius drabužius. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai yra savaime suprantama, vis dėlto nedaugelis vyrų atsižvelgia į jiems tinkamiausius drabužius. Trumpiau tariant, jie renkasi pernelyg didelius arba per mažus drabužių modelius – o tai tikrai nėra teisingas sprendimas, jei norite suformuoti tinkamą savo įvaizdį.
  • Nepersistenkite. Nemanykite, kad kasdien turite pasirinkti kuo daugiau skirtingų ir originalių drabužių. Tokiu atveju labai paprasta persistengti. Todėl nesiorientuokite į kiekybę. Kur kas daugiau dėmesio skirkite suderinamumui ir kokybei. Be to, negalvokite, kad didesnė skirtingų spalvų paletė visuomet padės jums išsiskirti ir tapti matomiems (teigiama prasme), todėl pasidomėkite šiandieninėmis madomis ir atsižvelkite į tai, ką pataria šios srities specialistai.
  • Atkreipkite dėmesį į savo aksesuarus. Taip, dauguma vyrų mano, kad aksesuarai yra skirti moterims, tačiau ar jūs kasdien nenaudojate piniginės? Ar nedėvite kelnių diržo? Nesinešiojate kuprinės? Yra labai daug skirtingų aksesuarų, kuriuos mes naudojame kiekvieną dieną. Todėl pasistenkite rasti aksesuarus, kurie tiktų prie jūsų pasirinkto aprangos stiliaus.
  • Neapsipirkinėkite vieni. Tai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų. Visuomet kur kas geriau išgirsti nuomonę iš šalies. Todėl jei keliaujate apsipirkti (nesvarbu ar apsipirktumėte fizinėse parduotuvėse, ar internetu), kartu su savimi pasiimkite jums artimą žmogų, kuris prireikus galėtų pasakyti savo nesuvaidintą nuomonę.
  • Nesivaikykite „brand‘ų“. Nustebtumėte sužinoję, kiek daug žmonių yra tiesiog pamišę dėl visame pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų. Tačiau „brand‘as“ ne visuomet reiškia tinkamą pasirinkimą, todėl kur kas daugiau dėmesio skirkite tam, kas jums tinka ir patinka.