Apatinio trikotažo kainos Lietuvoje – labai skirtingos

apatinis trikotazasApatinio trikotažo kainos šiuo metu gali nustebinti daugelį, tačiau dėl jų mažiausiai skųstis turėtų vyrai. Moteriški apatiniai drabužiai, pasak ekspertų, kainuoja net keletą kartų daugiau nei vyriški. Be kita ko, moterims pasirinkimas yra didesnis, tačiau paradoksalu, kad dėl didelės konkurencijos kainos vis tiek svyruoja ne dailiosios lyties naudai.

Lietuvoje apatiniu trikotažu prekiauja internetinės parduotuvės, prekybos centrai, specializuotos parduotuvės ir kiti prekybininkai. Labiausiai reikėtų išskirti šiose vietose vyraujančias kainas bei aišku – kokybę, nes čia yra daug skirtumų.

Kokybiškas apatinis trikotažas kainuoja gana nemažai, tačiau pabrėžiama, kad kainos dažnai yra visai pagrįstos. Pavyzdžiui, jeigu apatiniai drabužiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, natūralu, kad kaina bus didesnė. Jeigu apatiniai pagaminti iš sintetinių medžiagų, tarkime – poliesterio, tuomet kaina krenta ženkliai.

Kalbant apie medžiagas, verta akcentuoti, kad jas rinktis reikėtų labai atsargiai. Viešoje erdvėje vis dažniau kalbama apie sintetinių medžiagų sukeliamą žalą sveikatai. Tai labiausiai liečia sukeliamas alergijas. Jeigu kalbėtume apie moteris, joms reikėtų apatinius rūbus rinktis pagal kokybę, o ne kainą. Kuo pigesnis gaminys – tuo prastesnė kokybė gali būti.

Sintetiniai audiniai sukelia alergines reakcijas jautresnę odą turintiems žmonėms. Kalbant apie apatinius rūbus, tos alergijos dar labiau suintensyvėja. Tad, renkantis apatinį trikotažą, labiausiai reikia atsižvelgti į gaminių sudėtį.

Perkant apatinį trikotažą internetu, labai lengva iš anksto sužinoti ką perkate. Daugelis prekių turi savo aprašymus, kuriuos aiškiai įvardijama medžiagų sudėtis ir kilmė. Kai kuriose parduotuvėse ant etikečių pateikiama ne via informacija. Jeigu perkama iš nelabai patikimų vietų, tikėtina, kad informacijos iš ko pagaminti apatiniai – nerasite ir tiek.

Norint įsigyti apatinį trikotažą internetu, taipogi verta pasidomėti prekiniais ženklais. Mat, ne visi yra verti tų pinigų, kurių prašo. Yra daugybė prekinių ženklų, kuriais pažymėtas apatinis trikotažas yra ganėtinai pigus, o kokybė – labai gera. Pavyzdžiui, MiestoMada.lt parduotuvėje rasite be galo didelį asortimentą, o kainos – vienos iš geresnių rinkoje. Čia rasite tiek įprastą apatinį trikotažą, tiek ir kiek labiau erotišką. Aišku, kiek išleisite – priklausys nuo jūsų pačių norų.