Anglų kalba nėra nuobodi ar sunki

anglu kalbaSu kuo jums asocijuojasi anglų kalba? Su vargais mokykloje? Su gražiu skambesiu? Su reikalingumu? Su dvylika laikų? Su dainų žodžiais? Kiekviena sąsaja nulemta patirties. Štai vienam žmogui atrodo, kad užsienio kalba – tai vargų vargai ir daugybė nuobodulio. O kitam – plačios galimybės, milžiniškas privalumas. Asmeninį tobulėjimą tarsi į kitą terpę perkeliantis UAB Verslo poligonas – galimybė būti pastarojo (pozityvesnio) varianto liudytojais.

Nesvarbu, koks jūsų amžius ar kokioje srityje dirbate. Bet kuriuo atveju anglų kalba gali tapti raktu į sėkmę. Juk tai kalba, kuria komunikuoja tiek daug žmonių visame pasaulyje. Jūsų darbo situacija gali tapti žymiai geresnė. Jūsų kelionės gali tapti gerokai malonesnės. Na, o pradžioje paminėtas UAB Verslo poligonas yra susijęs su Kolibrio metodu. Šis vertinamas kaip puikus būdas perprasti kalbą, sklandžiai ja šnekėti. Tai daugelio svajonė. O svajonės ir realybė – ne taip tolima, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Anglų kalba nėra nuobodi ar sunki, bet tai priklauso ir nuo požiūrio. Galima mokytis nuobodžiai, galima ir nenuobodžiai. Galima mokytis efektyviai, galima ir neefektyviai. Tai priešpriešos. Jas lemia įvairiausi veiksniai. Kaip pavyzdį vertėtų paminėti ir paties besimokančiojo pastangas. Vienas žmogus nori perprasti kalbą, žiūri į mokymosi objektą kaip į svarbų, atlieka reikiamas užduotis ir taip kaupia įgūdžių bagažą. O štai kitas atidėlioja, deda mažai pastangų ir nebando įvykių pakreipti geresne linkme. Labai tikėtina, kad antrajam asmeniui anglų kalba nėra itin įdomi, kad tuo metu ji jam atrodo neaktuali.

Tačiau anglų kalba labai, labai ir dar kartą labai aktuali. Tai įrodo ne tik UAB Verslo poligonas, bet ir visi, kurie sėkmingai mokėsi ir išmoko, taip pat visi sėkmingai besimokantys. Vargų vargai ir daugybė nuobodulio ar plačios galimybės ir milžiniškas privalumas? Daug kas priklauso nuo mokymosi metodų, daug kas ir nuo požiūrio. Šiaip jau anglų kalba nėra nuobodi ar sunki, ir tai patvirtina vis daugiau žmonių. Žmonių, kuriems nesvetimas ir UAB Verslo poligono vardas.